Monday, January 17
Shadow

राधा र कुशलको आवाजमा धौलागिरी इन्टरटेनमेन्टको ” धुलो उडाउने ” तीज गीत सार्वजनिक !

हिन्दु नारीहरुको महान चाड हरितालिका तिज नजिकिदै गर्दा तिजका गीतहरु धमाधम नेपाली साङ्गितिक बजारमा आइरहेका छन! तीजका गीतहरुमा मौलिकता हराएको हो कि भन्ने आभास भइरहदा यति बेला धौलागिरी इन्टरटेनमेन्टले ” धुलो उडाउने ” बोलको मौलिक तिज गीत बजारमा सार्वजनिक गरेको छ! धनकला बराल मगरको गीति कोसेलीमा कुशल बेलबासे र राधा गुरुङ्गको आवाज रहेको छ! अर्जुन थापाको लय/शब्द/एरेन्ज र निर्देशन रहेको गीत सुशील डागीले खिचेका छन भने निराजन के सी को सम्पादन रहेको छ ! धौलागिरी इन्टरटेनमेन्टले पछिल्लो समय विभिन्न गीत सङ्गितको प्रबर्द्धन सङ्गै समाजसेवामा भुमिका खेलिरहेको छ ! प्रबन्ध निर्देशक धन थापाका अनुसार धौलागिरी इन्टरटेनमेन्ट गीत सङ्गीत सङ्गै सामाजिक काममा कटिबद्ध भएर लाग्न चाहान्छ ! गीतको पूरा भिडियो :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *