Saturday, January 22
Shadow

यी युवतीको घुँडामा एउटामा शान्त बच्चा,अर्कोमा शैतान जस्तो बच्चा देखिएपछि बनिन् विश्वभर भाइरल

एजेन्सी । प्रकृतिले मानिसलाई केही न केही प्रतिभा दिएकै हुन्छ । जुन ब्यक्ति आफुमा भएको प्रतिभालाई चिनेर त्यसको सदुपयोग गर्छ त्यो सफल हुन्छ चिन्न नसक्ने मानिस सामान्य रहन्छ ।

तर प्रकृतिले कुनै ब्यक्तिलाई यस्तो विशेष चिज दिन्छ जुन अरुसंग हुँदैन । त्यस्तै भाग्यमानी एक युवती हुन् निकोला ह्विट्लीकी किशोरी छोरी बेथ । उनको घुँडा अहिले सेलिब्रिटी बनेको छ । तपाईंले सेलिब्रिटी भएका मानिस देख्नु भएको होला, कसैको कुनै अँग मात्र सेलिब्रिटी भएको भने विरलै देख्न र सुन्न पाइन्छ ।

कहिलेकाहीँ कुकुर र बिराला वा अन्य जनावर पनि सेलिब्रिटी हुन्छन् । तर बेलायतमा निकोला ह्विट्लीकी किशोरी छोरी बेथको घुँडा चर्चामा छ । उनको अनुहार भन्दा पनि बढी घुँडा मिडियामा आउने गरेको छ ।

उनको अनुहारको भन्दा बढी घुँडाको चर्चा चर्चा हुन्छ । उनी कुनै सार्वजनिक कार्यक्रममा सहभागी हुँदा उनको अनुहारमा भन्दा पनि घुँडामा क्यामेरा फोकस हुन्छ ।हुन पनि साराको घुँडा हेर्नु भयो भने दुई वटैमा बच्चाजस्तै अनुहार देख्नुहुन्छ। एउटामा शान्त बच्चा देख्नुहुन्छ भने अर्कोमा शैतान।

निकोलाले बेथको बच्चा आकृति बेथ चार वर्षकी हुँदा नै थाहा पाएकी थिइन् । उनी आफ्नो छोरीको घुँडामा भएको त्यो आकृति देखेर हाँसो लाग्ने गरेको बताउँछिन् । ४२ वर्षे आमाको दाबी छ, त्यस बेलादेखि उनी छोरीको घुँडा देख्नेबित्तिकै हाँसो रोक्न सकेकी छैनन्। त्यसो त अहिले पनि छोरीको घुँडा देख्यो की उनलाई हाँसो लाग्ने गर्छ

एजेन्सी । प्रकृतिले मानिसलाई केही न केही प्रतिभा दिएकै हुन्छ । जुन ब्यक्ति आफुमा भएको प्रतिभालाई चिनेर त्यसको सदुपयोग गर्छ त्यो सफल हुन्छ चिन्न नसक्ने मानिस सामान्य रहन्छ ।

तर प्रकृतिले कुनै ब्यक्तिलाई यस्तो विशेष चिज दिन्छ जुन अरुसंग हुँदैन । त्यस्तै भाग्यमानी एक युवती हुन् निकोला ह्विट्लीकी किशोरी छोरी बेथ । उनको घुँडा अहिले सेलिब्रिटी बनेको छ । तपाईंले सेलिब्रिटी भएका मानिस देख्नु भएको होला, कसैको कुनै अँग मात्र सेलिब्रिटी भएको भने विरलै देख्न र सुन्न पाइन्छ ।

कहिलेकाहीँ कुकुर र बिराला वा अन्य जनावर पनि सेलिब्रिटी हुन्छन् । तर बेलायतमा निकोला ह्विट्लीकी किशोरी छोरी बेथको घुँडा चर्चामा छ । उनको अनुहार भन्दा पनि बढी घुँडा मिडियामा आउने गरेको छ ।

उनको अनुहारको भन्दा बढी घुँडाको चर्चा चर्चा हुन्छ । उनी कुनै सार्वजनिक कार्यक्रममा सहभागी हुँदा उनको अनुहारमा भन्दा पनि घुँडामा क्यामेरा फोकस हुन्छ ।हुन पनि साराको घुँडा हेर्नु भयो भने दुई वटैमा बच्चाजस्तै अनुहार देख्नुहुन्छ। एउटामा शान्त बच्चा देख्नुहुन्छ भने अर्कोमा शैतान।

निकोलाले बेथको बच्चा आकृति बेथ चार वर्षकी हुँदा नै थाहा पाएकी थिइन् । उनी आफ्नो छोरीको घुँडामा भएको त्यो आकृति देखेर हाँसो लाग्ने गरेको बताउँछिन् । ४२ वर्षे आमाको दाबी छ, त्यस बेलादेखि उनी छोरीको घुँडा देख्नेबित्तिकै हाँसो रोक्न सकेकी छैनन्। त्यसो त अहिले पनि छोरीको घुँडा देख्यो की उनलाई हाँसो लाग्ने गर्छ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *