Monday, January 17
Shadow

चर्चित लोकदोहरी गायिका बबिता बानिया जेरिको नयाँ गित चरी चुया सार्बजनिक

 

भुवन भट्टराई –चर्चित लोक दोहरी गायिका बबिता बानिया जेरिको नयाँ गित चरी चुया सार्बजनिक भएको छ । बबिता बानिया जेरिकै युटुब च्यानल मा हेर्न सकिने उक्त गितमा स्वर बबिता बानिया जेरि, बिजय बानिया र अन्जु पुडासैनीको रहेको छ । गितमा शब्द बबिता बानिया जेरिकै रहेको छ भने लय विष्णु तामाङ्ग को रहेको छ । भिडियोमा अभिनय शंकर क्षेत्री, सरस्वती थापा, अन्जु पुडाशैनी, बिजय बानिया, बिमल पाठक र बिष्णु को रहेको छ । उक्त भिडियोमा माया प्रेमको बिछोडका मार्मिक कथा बोकेको देखाईएको छ । उक्त भिडियोको छायाङ्कन र सम्पादन शुसिल डागी ले गरेका हुन । एक अर्कालाई आखाले देखेको सवै सत्य हुदैन भन्ने कुरालाई जोडिएको भिडियोको मा देख्न सकिन्छ । उक्त भिडियोको निर्देशन भने चर्चित हास्य कलाकार तथा नृत्य निर्देशक प्रकाश कडेल गुलेली कान्छाले गरेका हुन् ।

भिडियो हेर्न तल दिएको  Link मा Click गर्नुहोला ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *